Cake popsid, kevad ja minule arusaamatud asjad….

Cake popsid, kevad ja minule arusaamatud asjad….

Minule kallis inimene pakkus välja, et ma teeksin tema lapse sünnipäevaks muffineid. Mul oli aga jäänud üle tordipõhjasid, seega tegin mina vastupakkumise, et ma teen hoopis cake popse! Ma ei ole neid mitte kunagi teinud ega söönud, sest….. ma ei teagi. 🙂 Ei ole huvi pakkunud. Aga kuna nüüd oli mul kõik vajalik olemas ja nö üleliigne, siis mõtlesin, et mis seal ikka, proovime järele.

Tulemus…. minu isiklik arvamus on, et ei midagi jalustrabavat! Ometi söödi ja kiideti, ise ma neid enam ei teeks, võib olla ainult siis, kui mõtleks välja mingid erinevad kihid, maitsed.

Pudistasin tordipõhja blenderis, vahustasin toorjuustu vahukoore ja tuhksuhkruga ning segasin kõik kokku. Voolisin pallikesed ja kastsin sulatatud śokolaadi sisse, kuhu olin tilgakese vahukoort lisanud.

Igav, eks? 🙂

Tomatid ja tśillid kasvavad, küüslauk on umbes 5cm pikukene juba ja rosmariinist on saanud suur põõsas, basiilika ja tüümjan kooles kasvuhoones ära, kuid sellest pole midagi, sest ma pean nagunii tooma uue mulla.

Keegi kaebas fb minu peale, et ma kasutatavat vale nime ja ülds eon mu konto täis ebasobilikku pahna. Mu konto blokeeriti fb poolt ära, ma pidin saatma oma id koopia, vastama küsimustele jne. Astusin kellegi varba peale? Tõenäoliselt. Mina elan oma elu edasi.

Õues on nii kevadine, et tahaks teha nii palju asju ja korraga! Aju käib kahtesadat, ideed vuravad, vaat kõigi sabast ei saa kinnigi….

Tegelt ma tahtsin viriseda kuidas kõik on nii lollakad, kuid üle läks, ma ei viitsigi viriseda.

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top