Kanasupp ja mms

Kanasupp ja mms

Ma olen ikka kohutav “toidublogija”, ma tegin võrratu kanasupi ja pilte tegin täpselt 2!

Kuna tulevik on natuke tume, siis otsustasin ma meiegi väljaminekud koomale tõmmata ja ei, meie probleem ei ole väljas söömine ega toidu koju tellimine. 😀 Esiteks ei too mitte keegi siia kapakohilasse toitu koju ning väljas ei ole ma käinud söömas… ma ei teagi miks. Kardan pettuda? Tihti ei viitsi lihtsalt linna ka sõita. Meil kulub lihtsalt toidule väga palju raha, me ei ole väga kokku ka hoidnud ja kuna meie perekond koosneb 3 meessoost ning 1 naissoost isikust ja neist kaks on kasvavad noored mehed, siis loogiline, et meil kulub rohkem toitu, kui nt väikeste lastega perekonnal.

Ma nüüd ei tea kuhu ma meie menüü suutsin juba kaotada, kuid üks toit on seal kanasupp.

Ma tean, sinna on võimalik panna kõiksugu manti, kuid mina leian, et hea supi alus on hea puljong, seega ei lisanud ma sinna midagi muud, kui kartul ja porgand.

Alustasin puljongi keetmisest. Terve broiler potti koos loorberi, küüslaugu, sibula, pipraterade ja porgandiga hauduma väga madalale tulele. Korjasin pidevalt vahtu leeme pealt ning kui puljong hakkas juba värvi võtma, siis lisasin ka soola. Nõnda see haudus mitu mitu tundi kuniks kana praktiliselt pudenes kontidelt.

Sõelusin leeme muust uude potti ning puljongi sisse panin hauduma viilutatud kartuli ja porgandi.

Puhastasin liha, tükeldasin ning lisasin puljongile.

Lõpuks lisasin supile värsket peterselli ja tüümianit. tervest broilerist saab väga palju puljongit, ma tegingi väga palju suppi.

Täna on veel plaanis teha kaerasepikut, ma esiti paisutan kaerahelbed, valan lihtsalt keeva vee peale, eelnevalt paisutatud kaerahelbed teevad sepikust pehmema. Siia olen lisanud juba kõrvitsa- ja päevalilleseemned.

Täiesti ehmatav on see äkiline miinus õues! Täna hommikul enne 8 oli meil -8 kraadi, õnneks hüppas see kiiresti plusspoolele ning hetkel särab päike nagu ei kunagi varem. Täna ööseks luba taas seda jubedat miinust…

https://epl.delfi.ee/uudised/plahvatuslikult-kasvav-facebooki-leht-kulvab-lausvaledega-koroonapaanikat?id=89297749

Inimesed, kes te ei usu koroonaviirust, kogunege kuhugi ning tehke oma küla! Ja kui te haigestute sellesse olematusse viirusesse, siis ärge pöörduge arsti poole! Jooge kloori, jagage meeme, liituge elusatega ning tagastage oma pass ja id-kaart riigile, sest nõnda te vabanete laenudest, trahvidest ja kui veab, siis sellest olematust viirusest!

Kui ma seda artiklit lugesin, siis mul hakkas õudne! Minu tuttavatest nii mõnigi kummardab teda ning ma ei oska midagi muud ütelda kui seda, et nad on hullud! SEE ei ole erinev vaatenurk, vaid see on TULE TAEVAS APPI! Minu tuttav esitles oma mms-i riiulit tervele facebookile ning teatas, et ta manustab seda ka lastele!

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top