Õhtused himud ja lõhkised jalanõud

Õhtused himud ja lõhkised jalanõud

Ma olen ikka veel “kuuril”. halb asi on see, et kaal seisab nigu keevitatud. Hea asi on see, et vähemalt mu kaalunumber algab 5-ga, küll nibin nabin, kuid siiski. Taljelt on läinud maha 5cm ja tagumikult 4 cm. 

Halb asi on see, et eilse hernesupi kõrvale isutas nii hirmsasti värske leib ja värsked täisterakuklid…. Lihtsalt hirmus kui hea lõhn on koduleival! Kuna ma olen aga jonnakas ka omajagu (kõigele lisaks), siis ma ampsu ei võtnud, jätkan kuniks olen saavutanud enda tahtmise, ehk veel see -2 kg.

Tegelikult ma väga ei nuta, sest mind pigem segas see “kohevus” ja paistes kõht enda juures, ma ei oska sellises kehas ennast endana ja mugavalt tunda ja sellest vabanesin ma põhimõtteliselt paari päevaga peale Atkinsi alustamist. 

Õhtuti vahel himutab millegi hea järele ja ma olen mõned korrad teinud endale aedvilju sulatatud juustuga. Kiire ja lihtne. 

Aedvili sulatatud juustuga

  • 1 pakk külmutatud aedvilju
  • 100 grammi sulatatud juustu
  • 1-2 tk küüslauguküün
  • 1 tk paprika
  • soola
  • pipart
  • tüümiani
  • paprikapulbrit
  1. Noa otsaga võid pannile ja kergelt kuumuta aedvili võis läbi. Vähenda kuumust ning pane aedvilja peale sulatatud juust, pressitud küüslauguküüned ja maitseained. Sega, anna natuke muhiseda ja naudi!

 

Täna hommikul viskasin pidulikult ja pisar silmanurgas ära oma vanema poja põhimõtteliselt uued saapad! Ostsime need talle detsembri alguses ja nüüd näevad need välja sellised:

Minu lapsed on täiesti tavalised poisid – ronivad, müttavad, jooksevad jne. Ma ei ole selline ema kes kardab, et lapsed saavad mustaks või higiseks.

Midagi üleloomulikku ta saabastega teinud ei ole, peamiselt on ta käinud nendega koolis. 1 korra pesin neid masinas, õrna programmiga, tsentrifuug väljas ja välja tulid sellised räbalad! 

Enne kui mind kividega loopima hakkate (et nii ei tohi ju ja nii ei saa ja oma viga), siis ma tuletan meelde, et me elame tõesti maal, metsas. Meil on siin pori, muld, lund ja lörtsi ja hoopis teisel tasandil kui linnas! JA – ma olen nt enda Eccosid (need ostsin ma 1 euroga meie lähimast kirbukast) ja noorema lapse Vikingeid ja nt poiste Kuomasid pesnud miljon korda ning fuugitanud ning nendega ei ole juhtunud midagi. Mitte mm kuskilt ei lipenda!

Mis mind paneb imestama – need on ju talvesaapad, need peaks ju kannatama kõiksugu löga, külma, vett ja sula ja sellegipoolest vastu pidama. Mõni asi siis üks õrn pesu masinas!

Ma enam kunagi ei osta selle firma saapaid! Ostsin, sest laps ütles, et ok välimus ning hinna poolest jäid Kuomadele alla umbes 10 eurot ning ma oletasin, et kvaliteet on samas klassis. Aga ei ole. 

Haa ja arvake mida – ikka pidin need Kuomad soetama. Soovitan neid soojalt – peavad vett, on soojad ja neid on isegi võimalik kasutada!

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top