Tuliuus!

Kaunist uut! Ma loodan, et teie pühad möödusid õnnelikult, naerdes ja nautides! Minu omad olid just sellised, rahulikud, omas mullis, naerused ja mõnusad!

Ma alustasin kirjutamist enne jõule ja sõnadega, et tulgu teil…. siis pühade ajal sõnadega, et ilusaid….siis peale pühi, et ilusat vana aasta…. ja äkki ongi juba neljas jaanuar 2021!

24. hommikul ärkasin alles kella 10 ajal ning täiesti stressivabalt alustasin hommikut pika kohvi ning hommikusöögiga, edasi kulges päev sama mõnusalt. Ei võtnud absoluutselt mingit stressi.

Lauale tegin sülti, verivorste, kala, böff a la tartari, kalamarja, pasteeti, aedvilju ahjus, erinevaid salateid, heeringat…. Ahjupraeliha oli küll olemas, kuid mõtlesin, et teen selle mõni teine päev, minu arvates oli täiesti piisavalt laualepanemist.

Peale sauna ja õhtusööki tuli jõuluvana, õigemini poetas oma kotikese õue kuuse alla.

Need jõulud möödusid kuidagi eriliselt mõnusalt, kingitustega panin täppi, tundus, et kõik jäid ülimalt rahule. Mina jäin ka, keelasin jõuluvanal endale kingitusi toomast ning ostsin endale kingitused ise! Minule sobis, et teised jäid rahule ja samuti sobis mulle see, et mina jäin rahule!

Aastavahetuseks panin lauale kõiksugu snäkke, salateid, veisefileed ja kana Buffalo kastmes.

Täna on veel raske olla, ausalt. Otsest õgimist ei harrastanud, kuid kokkuvõttes sai näksitud ja söödud ikkagi päris palju!

Uni on samuti sassis! Uneaeg muudkui nihkus ja nihkus, kuniks me läksime alles 3 ajal magama ning põõnasime 10ni välja!

Vot aga uusaastalubaduse tegin ka! Rohkem häid inimesi, rohkem positiivsust, rohkem helgemat mõtlemist, rohkem edasiviivat jõudu, rohkem sihikindlust, rohkem siirust ja heatalhtlikkust! Selle rohkemaga jääb aga vähemaks kõike seda, mina ma oma ellu enam ei soovi! Rohkem ühte, lükkab välja selle teise, mida ma oma ellu enam ei taha! Rohkem jaad ja vähem eid.

Millil sündisid kaksikud ja Soolikas sai eile maha üksikuga, ma ei kujutagi hästi ette KUI hellitatud sellest üksikust saab! Soolikas on harjunud ju olema kolmikute ema, tal jagub energiat ja jõudu kasvatada kolmikud üles, ma nüüd kujutan ette, kuidas ta oma energia sellesse ühte inversteerib. 😀

Poegimised läksid ka sel korral kergelt ja hästi!

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top