Üks ütlemata hea täidis kringlile ja niisama maast ja ilmast.

Üks ütlemata hea täidis kringlile ja niisama maast ja ilmast.

Täiesti kogemata jäi mul ühest asjast üle vaniljekastet, teisest asjast mangopüreed ning kolmandast valmis segatud kaneeli-suhkrut. Seminaril oli käsil viimane päev ning ma mõtlesin, et teen viimaseks pausiks kringli, segasin kogu kupatuse kokku, määrisin pärmitaigna vahele, keerasin rulli ja küpsetasin. Väga hea sai!

Teine kord tegin juba nii, et segasin vaniljekastme pulbri mangopüreesse ning mätsisin pärmitaigna vahele ja puistasin kaneeli-suhkrut peale ja ahju. Nii sai segu paksem ning seda oli kergem ja parem levitada, see ei vajunud taigna vahelt välja.

Ma ei saa isegi aru MIKS mind teeb nii õnnelikuks see, et meile tuleb esinema 2 quick start kuu lõpus! Nii vinge! See mulle kogu selle värgi ja töö juures meeldibki, et jubedalt on tööd, pingeid ja planeerimist, muudkui krutib ja krutib, siis on roppumoodi tööd ning kui kõik tehtud, siis saabub pingelangus! Kuni järgmise korrani. See on nagu pimesi pusle kokkupanek, sa ei tea kunagi, kas osad said õigele kohale enne, kui võtad sideme silmilt ja vaatad.

Ma sain täna rindu taas aasta ema tiitli! Lapsed lähevad homme kinno, ekoolis ega meilis mingit infot ei olnud ja kui ma selle kohta mammaklubist küsisin, siis sain ala tiba etteheitva vastuse, et päevik… Ei, ma küsisin kas on vaja 6 eurot! Ma sain mitmelt emalt vastuse, et MEIE KÜLL MAKSIME JUBA ENNE VAHEAEGA… see ei olnud see, mida ma küsisin. Jah, medal rindu!

Seega jah, aasta ema… Ma tõesti ei loe oma lapse päevikut pingsalt, sest ma leian, et tänapäeval peab olema info veebis, MINA ei kanna lapse päevikut kaasas, kuid nt telefoni ma kannan, kus ekool sees. Või mis te arvate? Ma vaatan, et tunniplaan oleks kirjutatud, sest ta peab harjutama lihtsalt kirjutama ehk pliiatsit kasutama ehk aju liigutama, sest tunniplaan on veebis olemas.

Minule nt ei mahu pähe, et tänapäeval ei oska minuvanused inimesed kasutada arvutit ega lihtsamaid programme ega isegi emaile saata. Tõesti ei mahu see mulle pähe. Kui nii normaalne on mitte osata arvutit, siis sama normaalne on seda osata. Kus see kesktee on? Mis teie arvate?

Paksuke nautimas päikest. Just see, kes meil siin hiljuti alles öökis…

Ma avastasin, et ma ei ole teinud ühtegi pilti kringlist, 1 vist on, see on telefonis ja see on hetkel minust kaugel ning ma ei saa seda siia laadida.

Aga ma poen põhku.. Head ööd!

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top