Kanakarja kambakas

Kanakarja kambakas

Ma ei ole ammu ühtegi retsepti lisanud, süüa teen ma ikka iga päev, kuid ma arvan, et need on nii argised toidud, et pole huvitav. 

Vanem poeg õppis eile majoneesi ning kohevaid pannkooke tegema. Kui ta nõnda kaunisti taigna õhulisust ja siidisust imetles, siis tundsin temas enda ära. Minu arvates just selliseid pisikesi asju tuleb nõnda nautida.

Aur on läinud ka enamjaolt töö peale ja Pria – Vet.ametiga suhtlemise peale, no natuke maasikapeenra vahele ka. Nimelt – ma taotlen tegevusluba, et saaksin enda küpsetisi ametlikult müüa. Köök on olemas koos hirmvinge ahjuga! Köök aga vajab veel kõpitsemist enne kui saaksin seal üldse midagi tegema hakata. Igatahes on nüüd kõik vajalikud jupid, osad ja masinad olemas, vaja lihtsalt toimivaks köögiks kokku ehitada. 

Ja et ma liiga segase ja kirju tüübina ei tunduks, siis leian ma, et inimesel peab olema mitu jalga millele toetuda, kui üks ei kanna, siis teine ikka midagi kannab ja kui kolmas – neljas jalgki midagi kannavad, siis ollakse ju kokkuvõttes täitsa tugevalt jalgel (mitte käpuli 😀 ) jne. Samuti olen ma jõudnud tõdemuseni, et kui inimene ei naudi enda tegemistest, siis on ikka üks jama värk küll. Ma teen seda, mida ma armastan ja ma tunnen ennast järjest paremini! Mina olen mina, olen enda nägu, ei üritagi olla keegi teine. Teate ju seda tunnet? Lõpuks endani jõudmine, enda tundma õppimine ja iseendaga rahu tegemine ja rahul olemine. 

Ma olen nüüd kolm päeva järjest, igal päeval natuke näpistanud ka maasikate korrastamise jaoks. Hirmsasti on poegasid! Kui keegi on huvitatud Sonata maasikataimedest, siis andku teada! 

Kanad on ühed huvitavad olevused! Iga kord kui ma sean oma sammud aiamaa poole, jooksevad nad võidu, kes saab mulle esimeste seas kuklasse hingama tulla! Tihtilugu ma ei saa ise midagi korralikult tehagi, sest kes vahib ninapidi minu käte juures ussi oodates, kes vaatab mulle otsa, et kas sa kaevad ka või vahid niisama? Terve trobikond istub mul otseses mõttes seljas, et liigu kiiremini, muidu peletad ussid ja putukad ära ning mõlemal pool seisavad ülejäänud, et äkki ees või taga koht vabaneb…. 

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top