Kanatama, kanamaja, kanapidamine, , majapidamine, kanamajapidamine

Kanatama, kanamaja, kanapidamine, , majapidamine, kanamajapidamine

Kanatama hakkasin ma mõningad aastad tagasi ning praeguseks on seltskond kirju. Täna just arutasime lapsega, et meil on Ameerikast, Hiinast, Indiast, Prantsusmaalt, Venemaalt, kuskilt Aafrikast ja Tśiilist isendeid.

Kõige kuumaverelisemad on esindajad Aafrikast ja Venemaalt, nendele meeldib tõde kuulutada kanala katuselt ning teineteise võidu ning võidab see, kes karjub kõige kõvemini.

Eelmisel elukohas elades oli lõpuks väga piinlik elada, sest naabrid olid lähedal ning esindus Aafrikast istus pärastlõunati aiaväravate peal ning kuulutas tõde ka kõikidele meie naabritele või lihtsalt möödujatele. Sõnu valimata ütlesid nad “tõe” näkku kõigile ja hoia sa selle eest kui keegi julges midagi vastu ütelda! Õnneks praegu on naabrid meist kaugel.

Tegelikult arvan ma, et isendid Venemaalt on ka tegijad, sest kui nad on parasjagu pesas munemas ja sa üritad nende alt mune kätte saada, siis nad vaatavad sulle kõõrdi ning karjuvad hirmsa röövli-häälega:”Naaaaa….”  ja see lõpu AAA kisub kole kärisevaks ning hammustavad! Esindajad Aafrikast seda ei tee.

Hy-Line (vana)tüdrikud võtavad päikesevanne

 

ning umbes 30minutit hiljem samas kohas

Jänkud võtavad päikesevanne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top