Kogenematu ja relvitu

Kogenematu ja relvitu

Ei, Milla ei ole veel järglasi toonud. KUID…. Täna hommikul ülevaatust tehes ehmatasin ma hirmsasti, kui Millal paistis midagi saba tagant, justkui nahkkott. Mis see ikka oli! Täpsemalt uurides selgus, et see on Milla udar, mis muudkui kasvab ja kasvab. Milla kasvatab tissi. 

Ma olen ikka täiesti kogenematu. Mul on raamatust loetu, mul on info, mida olen leidnud netist, mul on teadjamatelt ja “enda arvates” teadjatelt saadud info, kuid isiklikku kogemust veel ei ole. Mina ju esimeseks ikka oletan, et inimene räägib mulle tõtt (mitte ei targuta niisama) ning usun seni, kuni enam ei usu mitte ühtegi sõna, sest sealt on tulnud liiga palju pada! 

Kui meil on talled laudas, siis oskan juba kõike infot ja kogemust kokku panna ja olla natuke targem. Hetkel lähen selles tempos, mida Milla mulle võimaldab.

Fakt – Milla on päriselt ka sedapsi, nüüd on lihtsalt aja küsimus, millal läheb asjaks. 

Suuremast hirmust olen saanud üle ning nüüd ootan juba põnevusega. 

Milles olen aga saanud kinnitust – kui ikka ei ole asja sees, siis ei tea ka kõige uhkema koolitarkusega inimene tuhkagi! Kogemus kaalub üle koolitarkuse.  Kui ikka ise ei ole linde ja loomi pidanud, siis võiks olla vait, paljalt kirjatarkusest või udusest mälust on vähe! Meil kunagi vanaema juures, oli vist nii…. 

Jumal tänatud on olemas Google ja järjest rohkem leidub infot erinevate olukordade kohta! 

Igatahes ootan põnevusega! 

Lõpetuseks – Polina on mulle alati meeldinud ja minu arvates temalt taas midagi head.

 

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top