Lihtsalt neljapäev.

Lihtsalt neljapäev.

Eile tegime hamburgereid. Saia ostsime, kuid kõik muu tegime ise, alates tomatikastmest lõpetades kotletiga. Mõnus oli õues pliidi ääres asjatada ja puhta sääskedeta! Tänu tuulele ei olnud eriti sääski ja sai rahulikult olla. 

Täna lubas korraks nagu vihma, sai kiiruga pesugi õuest tuppa toodud, kuid tagasi õue jõudes olid need mõned piisadki kadunud.

Tegin kiire rabarberikoogi ka, seekord kohupiimaga. 

 

Kas teil tulevad ka praegu koogid nii nii kollased? Nauditav vaatepilt! 

Uued kitsed tõime koju. 4 tüüringi tõugu (emme oma 3 tallega) ja 2 segast (teine emme oma tallega) pluss kodus on meil juba saane tõugu kitsed – Mart Amsterdam, Manna ja Risotto.  

Meil oli neile ka ilusti aiake valmis tehtud, et kõik saaksid rahulikult harjuda, kuid ei läinud kaua kui juba oli aed seinast lahti lükatud ning terve kamp vanade olijatega segamini. Minu suureks üllatuseks ei toimunudki väga midagi – lambaid ei huvitanud uued tulijad üldse, Manna ja Risotto korraks näitasid sarvi, kuid see oligi kõik. Kõige jonnakam on olnud Mart Amsterdam, kes ise on põlvepikkune, kuid hirmus kange iseloomuga, muudkui põksib Mamma kallal. 

Rebane on käinud ja 2 pärlikest ära viinud. No on alles kole konn! Trimmerdasime aia ümbert heina täitsa maha ning tõstsime elektriaial tuure! 

Kokkuvõtvalt on päev olnud taas mõtlik. Igatsugu mõtteid viliseb siia ja sinna. Nagu see negatiivne järelhüüe oma emale. Lehest. Ema jättis oma lapsed maha ning nüüd, mil ema lahkus teise ilma, teatasid lapsed, et nad ei jää teda igatsema. Ja see olevat hirmus kole neist lastest! Ma olen alati mõelnud, et nõmedalt võib käituda, kuid sellest otse rääkida ei ole sobilik. Minu arvates on see absurdne! Kui julged teha, siis julge ka tunnistada! Ma ikka korrutan, et asjad ON nagu need ON! Ühegi ilusa jutuga sa neid ei muuda. S.tt vanem on s.tt vanem ja pasta! Jah, tõenäoliselt oleks nt poole aasta möödudes lapsed palju leebemad juba, kuid nüüd lasid nad välja oma tunded ja korras. Ju siis oli vaja see endast välja lasta. 

Vot. Rahulikku ööd! 

 

 

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top