Machode tants aurukatla ümber e. kellele jääb viimane sõna?

Machode tants aurukatla ümber e. kellele jääb viimane sõna?

Meil on kanu ainult käputäis (20 ringis), kuid nende kasutuses on päris suur maa-ala ning sellepärast leidub meil kanadele lisaks nii mitugi macho kukke ja macho part.

Meil on peakukk Uuno junior, kes on see nokkade nokk ning valitseb oma kuningriiki.

Meil leidub Puśkinite perekonnast 1 kukk oma 3 kanaga.

Meil on ka paksukesed, ehk Wyandotte tõugu 2 kukke oma 1 kanaga ning pärlikeste kukkesid on 3 ning siis on pardihärra, kes on kohe eriliselt macho.

Nemad siis trallitavad mööda õue ringi.

Tavaliselt keeravad esimesena omavahel tülli paksukesed ning neid kiirustab lahutama Puśkini noorsand, kogu see trall ei mahu hinge pärlikestele, kes siis jagunevad kolmeks ning iga üks jookseb kedagi jahutama. Kogu see jooksmine ajab pardihärral hinge täis, sest tegelikult on tema see meie õue parim kiirjooksja ning ta suundub jahtima ühte pärlikestest, kael nõnda konksus ja nokk nagu Vormel 1 auto nina, sest pärlikesed on need teiseks kõige kiiremad.

Kogu tralli aga lõpetab hoopis Fight clubi asutaja jänkupreili, kellele meeldib lihtsalt kakelda ning ta tormab esimesele ettejuhtuvale machole kallale.

Seejärel tormavad pärlikesed vigisedes, pigisedes ja vilistades Uuno Juniori juurde ning raporteerivad juhtumist.

Jänkupreili ei lõpeta tavaliselt enne, kui õuel valitseb rahu ja kogu kamp on laiali aetud.

See meenutab kuidagi poiste meelelahutust ning lõpuks tuleb tüdruk ja lööb korra majja ja (poiste arvates) rikub kõik ilusa ära!

 

Tukub

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top