Mission impossible

Mission impossible

Jah, meil tundub olevat võimatu missioon käsil, me nimelt üritame kolida kitsetalle lauta, siiani suhteliselt edutult.

Toas suudab ta juba massiivseid lollusi kokku keerata ning täitsa “tema kari” me õues ka olla ei saa, sest meil puudub selleks piisav karvkate.

Näiteks näris ta lapse telefoni laadija katki ning üritab kõik krõbiseva samuti pinstlisse panna. Tema toas hoidmine on muutunud juba suisa ohtlikuks! Me küll üritame kõvasti, et keegi meist neljast oleks ikka kodus, kuid täielikult seda lubada ei saa. Meeletusse pappkasti teda enam ka ei saa mingiks hetkeks paigutada, sest ta sööb selle pappkasti lihtsalt ära!

Papaa Rudolf sööb õnneks ilusti, peale juhtmete, pappkastide ja krõbiseva muidugi, ka teri, heina ja hiinakapsast. Öösel tahab ikka 2 ajal süüa, tuleb ja mökitab mul voodi ees nii kaua kuniks ma ennast üles vean.

Toas vaadates tundub ta juba nii suur, isegi kassist on kõrgem, kuid nii kui õue viime, muutub ta tillukeseks äbarikuks teiste kitsede ja lammaste kõrval.

Rudolf arvab miskipärast, et ta ongi suur. Ajab oma olematud sarved ette, nina alla ning hakkab ründavalt teiste poole trügima. Kargab veel tagajalgadele, et löögile hoogu juurde saada. ( Täiesti ausalt, me naerame alati sellise etenduse peale kõhud kõveraks, sest see on NIII koomiline!) Umbes, et tulge aga siia, ma teile näitan! Eile Risotto vaatas seda miniatuurset tegelast ehmunult ning alguses taganeski paar sammu, kuid siis sai isegi aru, et see ju väike kits ning põksis sõbralikult titele vastu. Tegelikult kitsed põksivadki tavaliselt mängulustist. Meil on tavaliselt Manna see, kes alati kargab hommikul uksest välja ja üritab kõigiga põksida ning hüpleb ringi ning kui keegi temaga mängida ei taha, siis kargab ristipidi kellegi seljale ning lohiseb kaasa ja üritab nõnda teist mängima provotseerida.

Igatahes peame me selle väikese tegelase nüüd enda liigikaaslaste juurde saama….

Hetkel viibib Rudolf laudas, ta on omas väikeses aiakeses heina sees ning kõik näevad teda ja tema näeb kõiki ning ta võib nätsutada heina nii palju kui hing ihkab.

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top