Õhku

Vaadake kui ilusaks on läinud meie rääbakas (õnnelik) õrrekana!

Eile sadas käputäis, selle suure müristamise peale. Loomulikult müristas ka elektri ära.

Eelmisel aastal saime ainult 2 tibu, sel aastal pooled vähem. Miks? Esimene kana väsis haudumisest, tõstsin munad teise kana alla. Seegi kana väsis ning tõstsin taas mune. Seekord Venelanna alla. Venelanna hauduski tibu välja, kuid hülgas ülejäänud munad ja 2 tibu tallus lihtsalt ära. Ülejäänud munad tõstsin Paksukese alla, kuid ju oli kloksutav Venelanna nii ahvaltev, sest Paksuke hakkas ka kloksutama ja nüüd on tibul 2 ema. Täna hommikul märkasin, et tekkinud on ka kolmas ema kandidaat – Drama Mama. Hirmus, eks?

Nüüd, mil ma suhtlen rohkem kui küll erinevate inimestega, olen ma avastanud, et Eestis on ikka see, et pigem tagaselja kui nina ees. Tööalaselt ma mõtlen. Ma ise olen harjunud (tuginedes kogemusele), et pigem otse ja asi lauale tõsta ning tegeleda sellega. Ei saa ju lahendada midagi, mida nö ei ole olemas? Elevant toas….Kõiki tuleb kuulata, päriselt kuulata, mitte kuskilt kursuselt õpitud teksti korrutada ja noogutada ja siis unustada. Mitte kedagi ei saa mitte mingil juhul naeruvääristada, sest minu arvates ei ole ettevõttes olemas tähtsamaid ja vähem tähtsamaid inimesi, vaid kõik annavad panuse, vajaliku osa ning kokku tulebki tervik. Sellepärast on KÕIK inimesed hinnalised ja olulised, samuti ka nende heaolu ja arvamus. 

Boss ja juht. Neis on väga suur erinevus. Eestis kohtab veel liiga palju bosse. Häbiväärselt palju. Tihtilugu on boss nii hirmutav, et nö vähem tähtsamaks kastitatud isik ei julgegi midagi otse ütleda, kõik ainult tagaselja. Kuid mis kasu sellest on? Mis sellest paraneb? Muutub? 

Kohalikud üldjuhul ei ühti minu arvamusega. KUID – mina näen seda nii, et maitske päris vorsti ja siis vorstilaadset toodet. Võib olla märkate vahet. 

Kurke on nii palju, et ma nimetaks seda juba vaikselt uputuseks. Osad kurgid on aga miskipärast mõrud, ma ei teagi miks. Sooja vett saavad nad regulaarselt. Kurk ise on kasvuhoone kurk, olen kuulnud, et avamaakurgid lähevad kasvuhoones mõruks. Ma ise hakkan juba vaikselt kahtlustama, et see pidev kuumus teeb kurgid mõruks? Võib see olla?

Me oleme nüüd kitsepiima peale üle läinud, ei olegi enam poest piima ostnud. Osaliselt asendasime poepiima pettiga. See tähendab seda, et ma peangi varsti lüpsma minema. 🙂

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top