Peale 120 tabletti

Peale 120 tabletti

Ma ei  mäleta täpselt millal, kuid see oli vist tiba üle 2 kuu tagasi, mil ma hakkasin võtma kollageeni. Valmistaja on Vitabalance OY ja purgil on kirjas Biotiin collagen skin beauty. Ma olen varem ka proovinud kollageeni ja sellest saab lugeda siit. Tol korral ei läinud kõik väga hästi, ma tegin liiga suure ajahüppe ning ma katkestasin kogu värgi suhteliselt eos. Tegelikult ma arvan, et minu jaoks sisaldas esimesel korral proovitud kollageen kõike ebavajalikku, kollageen ise pärines kelleltki vee-elajalt (ma nüüd ei leia karpi üles), lisaks leidus sealt kõiksugu ekstrakte, tomati, granaatõuna jne. Ju siis see kompott ei sobinud mulle. 

Sel korral seadsin ma sammud apteeki (esimesel korral tellisin netist) ning palusin endale soovitada kollageeni, seda kõikse puhtamat. Väike apteek limiteeritud valikutega ning nende riiulitelt kollageeni ei leidunud, vaid neiu apteeker pidi tellima mulle purgikese eraldi. See tundub puhtam kraam.

Kollageenile lisaks sisaldavad tabletid ka hüaluroonhapet, biotiini, tsinki ja c-vitamiini. Mulle meeldib, et purgil ei lubata igavest noorust, vaid purgikeselt saab lugeda korduvalt –  normaalseks, normaalne, normaalsena. Kollageen ise pärineb sigadelt. 

120 tabletti, iga päev 3 tabletti. Eile alustasin uue purgiga, vahet pidasin 3 nädalat. 

Mida ma saan ütelda…. Mu nahk on normaalne? 🙂 Ma ei ole teinud ajahüpet, mu kortsud on siiski alles (mu poeg ütles, et kortsud on eriliselt hästi näha siis, kui ma leban nägu pooleldi padjas), ma näen ikka välja 40 aastane, kuid mu nahk on justkui siledam, ühtlasem, toon on parem, kortse mul vist vähemaks ei ole jäänud, kuid ma teen nii või naa liiga palju nägusid, seega…. 

Kui ma alustasin, saunast tulles (ei meiki ega filtreid).

Mina seal vahepeal, 18. päeval (ei meiki, ega filtreid). Ka saunast tulles….

Mina täna (ei meiki, ega filtreid)…sauna minnes….

Räägitakse, et päriselt näeb mingeid tulemusi alles peale neljandat kuud kollageeni-laksu, see tähendab 4 kuud iga jumala päev 3 tabletti.  Mina mõtlesin, et mina teen nii, et söön purgikese tühjaks ja pean pausi natuke, siis uuesti, paus, uuesti, paus ja uuesti. Vaatame mis juhtub. Kollageeni on vaja meie luudele ja nahale, lihtsamalt üteldes on kollageen nagu liim, mis meid koos hoiab. Kui ma saaks, siis ma näriksin iga päev konti, kontides leidub ka kollageeni palju, nt sült on hea, just kallerdis.  

Kena päeva ja siledat nahka! 

 

 

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top