Aitab küll! Tõdemusi ja natuke pilte.

Aitab küll! Tõdemusi ja natuke pilte.

Metskits kargas teele ning haaras meie auto küljepeegli kaasa, tahtis tervet autot võtta, kuid mees hoidis kõvasti roolist kinni ja ei andnud…

Meie kitsed otsustasid, et aitab sellest jõulujamast ja tegid ühest jõuluvalgustusest kuus ning sõid veel pool kadakat ära. Ju nad teadsid, et kolmekuningapäev tulekul ja pidu lõppeb sellega….

Natuke pilte ka…Luther, Risotto, Mart Amsterdami kõrv ja 1/4 mu lapsest.


Minu laps ja natuke Marti.


Minu hommikusöök. Munad juustuga, tomat, kodujuust ja värske hapukapsas. Jaa, ma päriselt ka söön hapukapsast hommikuks!

Ma tegin paar päeva tagasi chili con carnet ja tõdesin, et selles pole midagi erilist. Ma kasutan vägagi tihti kõik neid samu toiduaineid ja maitseid igapäevaselt, mida kasutatakse antud roa tegemiseks. Päriselt – tüümian, paprikapulber, oregano, sibul, küüslauk, sool ja pipar on ülimalt hea kombo! Mulle maitseb ka jeera!

Broilereid nottisime veel natuke, sain meeeeeeletu koguse puljongit ja liha sügavkülmikusse. 3 broilerist saab terve sügavkülmiku sahtlitäie liha + selleõhtune toit neljale õgardile. Täna tegin veel kana rinnast chicken carbonarat ja endale tśilline kana aedviljaga.

Mõnusalt kreemine ja tuftine värk.

Avastasin, et esindan ennast piltidel 99% ulatuses meigita ja mul EI OLE joonistatud kulmusid, tehisripsmeid, süstituid kortse, huuli… Ma ei pea ennast iluduseks, kuid ma armastan ennast sellisena nagu olen. Ma olen terve, mul on käed-jalad ja ma hoian ja austan enda keha.

Meie ilutulestik.

Kas kõigile tundub enda hääl kõrvalt kuulatuna hirmus nasaalse tänitamisena? Ma enda arvates räägin jube mahedalt ja siidiselt, kuid filmilindilt kõlab see nagu “jälle see naine tänitab!”


Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top