Ebanormaalne….

Millalgi suvel, kui mu kaasa sai südamerohud ja need ta naha hirmus kuivaks tegid, otsisin ma apteegist lahendust. Apteegitädi kuhjas mu süle täis kõiksugu testritega, ta rääkis küll, mida kõike ta mulle kaasavaraks pani, kuid tänaseks on mu ajju jäänud ainult mälestus, et need on kõik kreemid ja geelid kuivale nahale. Üleeile avastasin ma, et osad testrid on kaasal puha kasutamata ning kuna õues on külm ja minu nahk on ka kuiv, siis peale pesu mätserdasin endale suvalisest pakist geeli näkku ja läksime magama.

Hommikul ärkasin tundega, et mu nägu kukub kohe kohe maha või vähemalt lähen ma kohe põlema! Lähemal uurimisel selgus, et mu näonahk oli tulipunane ja kole põletav tunne oli, jusktui oleks äsja saabunud keemilisest koorimisest. Pesin, kreemitasin, pesin, kreemitasin, kreemitasin, kreemitasin, kuid põletav tunne ei kadunud ning ma nägin välja nagu ma oleks läbinud maratoni -25 kraadis. KO-HU-TAV!!

Lugesin siis pakikeselt, et mis kole kreem see selline on.

LA ROCHE-POSAY Effaclar Purifying Foaming Gel  seebi- ja alkoholivaba puhastusvaht mis on spetsiaalselt loodud aknele kalduva rasuse tundliku naha puhastamiseks. Puhastusvaht eemaldab õrnalt nahalt mustuse ja liigse rasu, ilma seda liigselt kuivatamata ja tundlikku nahka ärritamata. Koostises sisalduv La Roche-Posay termaalvesi mis rahustab, tsinkpidolaat puhastab nahka ja eemaldab liigse rasu. Nahk jääb puhas, pehme ja värske.

Kasutamine: Kandke niiskele nahale, masseerige vahule ja loputage.

Minu täiendus – Puhastusvaht eemaldab õrnalt nahalt mustuse ja liigse rasu, kui soovite, et see eemaldaks terve näo ja mitte nii õrnalt, siis jätke ööseks nahale. Teisel päeval tuleb nägu maha.

Jah, nahk on kole kuiv ning koorub, õnneks ma enam ei puneta ja tulita…..

Loll pea on käte-jalgade nuhtluseks……

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top