Ega midagi tarka olegi…

Ega midagi tarka olegi…
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”4″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”600″ gallery_height=”400″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”10″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”Vajuta pildile edasi saamiseks” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Tere hommikut! Päevad lendavad käest, nüüd mil ma olen rohkem ka ära, tundub kodus palju rohkem tegemist olevat. Eilne päev kuluski nõnda, et sai õues kõiksugu töid teha, laut sai jälle korda, vutid korda ning aias sahmitud. 

Tomatid õitsevad. Kõik õitseb. Kõik on nii ilus! Seda ilu rikuvad ainult tigedad sääsed. Minu karulauk on ilusti maas ning hakkab kohe kohe õitsema. Ma loodan, et see tähendab ainult seda, et tuleval aastal saab seda juba südamerahuga süüa. 

Minu suvised sammud on kerkinud 25- 27 000-ni, laisal päeval on tulnud 11-12 000 sammu päevas. Ma ei usu neid inimesi, kes ütlevad, et nad tegelikult ei söö midagi ja liiguvad hirmsasti ja ikka midagi ei muutu. Ei usu. Ju siis ikka süüakse rohkem kui liigutakse. Mida süüakse, kuidas ja kus valmistatud. Võib olla üritavad kõik suveks saledaks saada ning kuidagi kõiksugu erikorgusid, toitumiskavasid ja ohkimisi, et “ma ju ainult vaatan toitu ja kilod tulevad” tuleb liiast ning see ajab juba üle. Minu arvates kui sa ikka tõele näkku vaatad, siis sa ka saad aru mis tegelikult nihu on! See jutt, et teen kõik, ei söö midagi ja muutusi pole on puhas enesepettus. 

Aga tegelikult ma ei lobisegi rohkem, vutid vaja veel toita ja siis juba ma lendangi… Rohkem nigu pildipostitus, eks. 

Kaunist!

See kaunis lind on ohakalind. Meeletult ilus? 

 

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top