Horoskoobid, unenäod ja -ajad.

Horoskoobid, unenäod ja -ajad.

Mul on tõsiselt kuri kahtlus, et mu vanemad on valetanud minu sünniaasta ja sünnipäeva kohta! Vahet ei ole kelle sulest ma aastahoroskoopi loen, ei vasta see mitte mingist otsast tõele! No võib olla kui tõsiselt otsida ja hakata väänama. Mulle tundub, et Malluka horoskoop kõlab kõige usutavamalt…

Eelmine aasta lubati skorpionile ja hobusele taevamannat kokku! Ainuke, mida eelmisel aastal ei juhtunud, oli see taevamanna! No ja see tervis, seda lubati ka, kuid tervisega ei ole mul nagunii olnud midagi märkimisväärset ka eelmistel aastatel.

Ja ma EI istunud käed rüpes ja ei oodanud, et see taevamanna lihtsalt juhtub, kuid… Ei juhtunud. Pigem oli aasta väga pingeline, raske, segane, mitte miski ei tulnud kergelt ning see “Töökohas sujub kõik ladusalt, kuigi te ennast tööga just eriti koorma” on tõeline huhaa, sest ma sõna otseses mõttes tegin tööd nii, et varbad olid ükshaaval sporditeibiga teibitud ning jala peale tõmmatud veel teipi, et suudaksin üldse kõndida. No ja muidugi sinna kõrvale ka minu teised tööd.

Täiesti uskmatu ma ka ei ole, sest usun, et mingil määral mõjutavad siiski meie sünniaasta ja -päev meie elu ja olemust. Kuid olen nüüd täiesti veendunud, et kui suudan endale päriselt näkku vaadata, õpin ennast tundma nii heas kui ka halvas, õpin ennast armastama sellisena nagu olen, siis olen ma ise enda õnne sepp, oskan ka läbi raskuste minna, kaotamata sihti. Kasutades ära enda tugevaid ja mitte nii tugevaid omadusi, teades enda jõuvarusid ja hirme.

Unenägudesse ma aga usun. On täiesti tavalised unenäod ja on ende unenäod, vähemalt minul. Ende unenäod on hoopis teistsugused, mõjuvad teistsuguselt ja näen ma neid ka teistsuguselt.

Minu ema otsib pidevalt kõikidele oma unenägudele tõlgendust unenäoseletajatest, minu arvates on seegi täielik uuhaa, sest unenäod on nii isiklikud, neid lihtsalt ei saa tõlgendada mingi täiesti suvaline isik, mingil suvalisel ajahetkel, suvaliselt kirjapandud kohas. No kasvõi seegi, et kassid pidavat tähendama halba! Minu unenägudes võib olla miljon kassi ja see ei tähenda mitte kui midagi, mulle meeldivad kassid!

See unevajadus! Enne jõulu olid sellised ajad, mil pidin väga vähese unega hakkama saama ja ma avastasin, et mitte ükski töö ega miski muugi tapa mind rohkem kui vähene uni! Ma lihtsalt pean saama magada vähemalt see 6-7 tundi ööpäevas, siis olen ma tegus, õnnelik ja tugev. Sellise 3-4 tunniga ja mitu päeva järjest mina hakkama ei saa! Ja ma ei pea siin silmas seda, et magan see 3-4 tundi ööpäevas, kuid saan päeval vaikselt tiksuda ja välja näha selline nagu juhtub, vaid pean silmas seda, et pean päeval olema tegus, terav, produktiivne, esinduslik ja veel hea ka välja nägema. Minult see ei õnnestu, peale 4 päeva vandusin, et kui ma magada ei saa, siis järgmisel päeval olen ma meritäht ja kõik! Õnneks sain viiendal ööl kauem magada ja ma suutsin järgmise päeva ka õhtusse saata, kuigi olid mul silmakotid vist põlvini…


Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top