Igaks petteks, äkki läheb kellelgi vaja. Nõudepesumasina väljalaskepumba viga ehk water tap error.

Nii, ma nüüd usun, et meie torude, kodumasinate ja küttekaabli saaga sai ühelepoole ning riputan siia netti lahenduse, millega mina sain nõudepesumasin tööle, sest eestikeelsetelt lehtedelt ma lahendust ei leidnud.

Mis meil juhtus? Juhtus see, et küttekaael andis saba, torud külmusid ära ning enne, kui me kõik taas tööle saime, siis külmus kanalisatsioon osaliselt, kuna seda ei kasutatud ning kui masinad tööle saime, siis viskas kogu musta veel ülesse tagasi ning nõudepesumasin läks errorisse.

Masinal töötas pidevalt väljalaskepump ning masin keeldus normaalselt töötamast, vett sisse ei võtnud. Mis siis teha?

Kõigepealt kontrolli, kas äravool on vaba ja puhas, kas sissevoolu väike filter on puhas? Siis kontrolli, kas nõudepesumasina põhjas olev filter on puhas ning seal põhjas ei ole takistusi ning kui see ka ei aita, siis ühendasin masina veest ja voolust lahti, võtsin ühe külje lahti ning kallutasin masinast veel välja ning panin masina pikali, sest põhja oli samuti kogunenud vett. Lasin masinal natuke kuivada, panin püsti tagasi, kontrollisin, et ei ole lekkeid ning panin masina uuesti tööle. Töötas!

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top