Ja nii ta meieni jõudis…natuke auto juttu ka.

Ja nii ta meieni jõudis…natuke auto juttu ka.

Need asjad ilutsevad meil laual, see kõver oks on jube hea selja masseerimiseks.

Nohu-köha niitis lõpuks ka meie lapsed maha, esimene läheb homme taas kooli ja teine just alustas pidulikult köhamisega. Õnneks ei ole kummalgi palavikku löönud, ainult köhatavad ja ninad on/olid punased peas.

Mingeid medikamente ma neile andnud ei ole, luristavad ainult teed ning määrin neile hustagili rinnale. Ei mingeid siirupeid ega magusaid lurre.

Kui kehas on põletikuline seisund, siis peaks suhkrut vältima, sest põeltik armastab magusat ja suhkur toidab seda.

Ma ostsin uue-vana auto, üpriski eakas, kuid väga hästi hoitud ja hooldatud! Autoga oli kaasas nt korrosioonitõrje hooldusraamat, olete te sellist asja üldse näinud? Samas on mul palju linnasõite ning selline väike ja ökonoomne auto on mulle just sobilik.

Ärge mitte kunagi jätke kojamehi nõnda ülesse! See pidavat mingi vedru välja venitama. Mina ei teadnud seda, nüüd tean.

Esimesest pilgust peale oli ta minu auto, no vaatasin peale ja no kohe oli! Minu auto.

Liising ei ole minu puhul üldse laual, sest auto on ikkagi ainult sõiduvahend ning kui juba maksta liisingut, siis peaks see sõiduk raha teenima, mitte olema lihtsalt ilus asi tagumiku all, kui juba nii palju maksta, siis peab see ka midagi tagasi tooma. Mulle ei meeldi tühjad sõidud ja õhku maksmised, sest seda raha nagu ei ole nii palju. See liising oli ja see ahistas ja hetkel ei taha.

Käisime enne teisi autosid ka kaemas-proovimas ja kõige säravamalt jäi meelde üks müüja. JUST enne kui me saabusime, olevat autol süttinud abs tuli, ning JUST siis, kui sisse istusime, süttis üllatus-üllatus käsipiduri tuli ka ja me oleme ikka rumalad küll, kui ei mõista, et 40-ga sõites peavadki pöörded olema 3000 juures (automaatkast), me lihtsalt ei saa aru, et auto on 100% sõidukorras!

Taas – ma ju oleksin mõistnud kui otse rääkida, et selline ja selline viga, kuid raiuda, et auto on 100% korras, ainult eiteamiks muutus auto meid nähes jõulupuuks…

Lund on palju ja ilus on! Ega meil eriti lund lükata, kuid mis seal ikka, maaelurõõmud. Ma julgen väita, et just tänu maal elamisele olen ma õppinud sõitma iga ilmaga ning ei karda rooli istumist.Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top