Kodukontori rõõmud

Kodukontori rõõmud

Mida sina tunneksid, kui…..

…sa tead, et sul on veel palju teha ja sa pead selle töö valmis saama nii ruttu kui võimalik, iga minut loeb, kuid kell on juba palju ja sa pead hakkama sättima ennast lastele järele….

….pähe ei ole mahtunud mitte ühtegi õhtusöögi ideed ja sa üldse ei tahakski sellele praegu mõelda, kuid sööma ju peab….

….sa oled töötamise vahele kiiruga täitnud pesumasinat, tühjendanud pesumasinat, täitnud kuivatit, tühjendanud kuivatit, täitnud pesumasinat, tühjendanud nõudepesumasinat, täitnud kuivatit, täitnud nõudepesumasinat…… ning kui sa vaatad õnnelikult viimast pesuhunnikut, siis otsustab su kass õgida endasse pooled koerale mõeldud kanakaeltest ning oksendada need sulle pidulikult voodisse…..

…kui, KUI sa ei oleks praegu kodus, siis sul poleks sellest kõigest õrna aimugi ja teeksid õndsalt oma tööd edasi ja võib olla saaksid ka valmis…..

 

Tegelikult ei ole asi nii hull. Õhtuks tegin eelmise õhtusöögi lihajääkidest kergelt vürtsika lillkapsahautise ja igaks juhuks veel kaerahelbeputru ja kõik said söönuks. Pesuga sain ka ühele poole. 

Lasin youtubel omasoodu mängida ning ta kandis mulle ette sellise võrratu häälega laulja kui Janet Devlini. Tema esitatud Dolly Partoni Jolene läks naha alla, täitsa ausalt. Soovitan kuulata.

 

 

 

 

 

 

 

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top