Kolmapäev

Kolmapäev

Millil sündisid 10 veebruaril kaksikud, õnneks tegusad ja tublid. Milli on ka hea ema! Mõelge, meie kari on 1,5 kuuga kasvanud 25-le ninale! Nokkasid ma kokku ei ole lugenud, miskit 20-30 ringis.

Täna hommikul, uksi avades, jooksis mind peaaegu pikali üks väike sarviline ja ma tõsiselt ei suutnud kohe meenutada kelle lapsega tegu on…

Eile pani rebane galopiga aiast läbi, kedagi suhu ei püüdnud, vähemalt ma ei näinud. Jooksin Luhteriga õue, kuid Luther arvas, et me teeme tervisesporti ning isegi ei püüdnud jälgi üles võtta. A las ta olla….

Muri operatsioon läks ilusti, esmaspäeva hommikul viisin ta arsti juurde ning mulle üteldi, et kell 17 võin järele tulla. Ma küsisin, et kas te siis ei helistagi peale oppi ja vastuseks sain, et miks?! Kella 13 ajal helistasin ise.

Murile järele minnes üteldi pool naljaga (ma loodan, et naljaga), et ise maainimene ja nõnda muretseb….

Sain oma uimase Muri ja valuvaigistid kella 17 ajal kätte ning 45 minutit hiljem olime juba kodus, kodus tatsus ikka veel uimane Muri oma kastist kohe välja toidukausi ette. Peale 3 konservipakikest hakkas elu Murisse tagasi tulema! Ehk oligi hoopis tegu näljanõrkusega?

Nende valuvaigistite asemel oleks talle pidanud kaasa andma hoopis rahustid, sest järgmisel päeval ei olnud operatsioonist jälgegi ning Muri jooksis mööda elamist ringi nagu marutõbine, üritas kõiki maha joosta ning mängima kutsuda, peale mitmendat tiiru tegin ma välisukse lahti ning suunasin ta õue, kuhu ta nagu pudrukuul ka jooksis. Mingi hetk kuulsin tramburaitamist aga juba pööningul! Suure tuulega oli katusealuse lahti löönud ning kaasa parandas seda ning eks ta unustas redeli ava ette ja ju siis Muri otsustas sealgi korra majja lüüa! Paar tunnikest ta seal laamendas ja siis murdis nälg taas kassi maha ning peale kõhutäit muutus Muri õnneks tagasi iseendaks.

Ma pean tegema pulmatordi, kuldpulmadeks. See tuleb selline moodne koogike koos paljude väikeste koogikestega, rohkem ma väga ei ole jõudnudki mõelda, mingid ideed on, kuid kindlat plaani veel pole.

Selline tavaline elu ongi, ei midagi erilist.

Varsti tuleb hakata tallede võõrutamise peale mõtlema ning kitsesid lüpsma. 3 kitse tuleks lüpsma märtsis-aprillis, 1 kits peaks veel poegima.

Kasvuhoone peale tuleb hakata mõtlema….

Oeh, ma loodan sellel aastal teha vähem tööd, et kodus oleks ka aega midagi teha….

Kuidas teil?

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top