Miks minust ei saa kohe mitte populaarset tegelast ja muud juttu.

Miks minust ei saa kohe mitte populaarset tegelast ja muud juttu.

Pääsukesed otsustasid vallutada meie majakese mõlemast otsast ja nüüd on neil mõlemal pool, katuseharja all pesa.

Minu ilusti kuivama pandud nõgeseid mekkisid lambad ja kitsed ka ning nüüd ripuvad ainult ilusad rootsud tuules. Õnneks neid jagub, panin uue satsi kuivama.

Sel ajal kui mina olen olnud ära, on tuul löönud kasvuhoone metsapoolse ukse lahti, meespere ei ole seda märganud ning kas kitsed või lambad on söönud KÕIK minu paprikad rootsuks. Tomat, rucola, petersell, basiilik ja tüümian neile selgelt ei maitsenud, sest nood on kõik puutumata. Kurb, sest kõik paprikad õitsesid nii ilusasti või olid väiksed viljad juba külges ja mina lootsin varsti paprikaid süüa…

Täna oli leiva ja saia päev, sest homme olen jälle lennus. Tegin täitsa tavalist leiba ja kaerasaia, mõlemad ikka juuretise põhjal.

Miks minust ei saa populaarset… sest nt meie külmik näeb seestpoolt välja selline nagu päises. St palju on meil isetehtut ja isekasvatatut, -lüpstut, -notitut vms ja purgid purgid purgid.

Ma ei tea ühtegi vinget ökopoodi, ma ei oska reklaamida enda elustiili, sest ma isegi ei märka, et ma midagi nii erinevat teeksin, no tegelt siis märkan, kui näen teiste külmikuid või toidumoona, kuid see taas unub ning minuga on raske samastuda, vist. Ma ei oska reklaamida ühtegi uut toodet, sest me ei osta väga palju asju poest ja ma ei oska jagada mitte ühtegi youtube veganite videot, sest mul on muudkui teha kui istuda youtubes ja ennast üles kütta. Saate aru mida ma silmas pean?

Ja ei, ei nori mitte kellegi kallal, vaid tõden lihtsalt fakti, et minuga on raske samastuda.

Ma astusin suure sammu nö ametiredelil, ma samas kardan natuke uut positsiooni, kuid samas on see nii huvitav ja see on selline hea kartus… 😀

Mul oli tunne, et ma tahan rohkem, kõrgemale ja suuremaid väljakutseid, sest ma kannan selle välja.

Sellega seoses ma natuke pobisesin moka otsast mõnele oma uuest tööst ja kuna ma ei oska endale tiitleid külge riputada, seega kukkus see välja ülimalt konarlik ja kentsakas. Tulevikus ma võin rääkida tööst, kuid mitte tiitlitest, ma lihtsalt ei oska neid külge pookida. 🙂 Minu enda jaoks ei ole tiitlid olulised, sest igast valdkonnast, kastist ja tasemest leidub rohkem või vähem toredaid inimesi ja kõigil on vabadus seigelda siit-sinna ja tagasi. Minu enda jaoks oleks võtmesõnadeks originaalsus, mitmekülgsus ja paindlikkus. Liiga jäik suhtumine teeb pimedaks.

Kaunist! 🙂

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top