Muri

Käisime eile kass Muriga arsti juures vaktsiine saamas. Muri on nüüd 8 kuune, nädala pärast on tal munadepühad. Imestan isegi, et piss veel ei haise, veri ei vimmelda ja meie teise, juba 8 aastase, kõutsiga saavad ülimalt hästi läbi.

Muril on tõenäoliselt sündimisest peale (vähemalt kui ta meile tuli titena) väikesed nahakasvajad? ühel pool nägu, kõrva peal ja natuke silmas. Eile selgus, et tal on ka selle poolne kõrva kuulmekäik välja arenemata ehk ühte kuulmekäiku ei olegi, seega on Muri 1 kõrvast kurt.

Muri on natuke paks ka, ta on nimelt ülimalt hea isuga ning sööb kõike, tõsiselt kõike! Kui tal enda kauss on tühi, siis teda ei morjenda üldse, et ta peab sööma sinu kausist, sööb hea meelega, isegi siis kui sa ise parasjagu sööd! Nt varastas ta järjekindlalt detsembris laualt piparkooke ning tema lemmikud olid tähekese kujuga piparkoogid.

Kui loomaarsti juures küsiti, et mida siis meie Murikene ka sööb, siis pobisesin ma üle huulte, et kassitoitu…. Tädi vaatas mulle pingsalt otsa ja küsis: “millist kassitoitu?” Mina teadsin, mis järgneb ja tema teadis, mis järgneb, see on ju loomakliinikute bravuur! Minu vastuse peale, et Muri sööb täiesti tavalist marketist pärit kassitoitu ja toorest liha, hiiri ja mida kõike, siis kõlas selle peale häälekas õhuahmimine justkui oleksin ütlenud, et Ridge ei ole Ridge, vaid hoopis Ridge õde… Ja edasi sain ma kuulda, et ma olen põhimõtteliselt mõrvar. Vot nii.

Kui jutt läks koer Lutheri peale ja ma mainisin, et ma annan talle konti, siis tuligi minust sarimõrvar…..

Tegelikult ma isegi ei mäleta, mis minu point oli… Igatahes ma loodan, et Muri ei saa mu peale väga kurjaks ning opp läheb kenasti!

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top