My Heart Goes Boom Boom Boom…

My Heart Goes Boom Boom Boom…

Elu koosneb väikestest rõõmudest, eks…

Me oleme käinud Oliveriga 2 õhtut järjest meres ujumas, enda rõõmuks tõdesin, et ma ei olegi nii mastaapne külmavares, kui ma olen arvanud. Teised inimesed käisid mere ääres jopedega ja kinniste jalanõudega, meie aga olime tõelised suvitajad.

Tuuseldasime taru läbi ning tõdesime, et mesilased on tublid ja tragid ning pere on meeletult kasvanud! Eelmisel aastal tõime tillukese pere ning sellistel tillukestel on raskusi talve üle elada, kuid nüüd on pere täitnud 75% tarust ning ma usun, et suve lõpuks suudavad on taru peaaegu täis ehitada.

Mõni nädal tagasi proovisin ma pügada masinaga, kuid lõpetasin siiski kääridega, sest lõikasin sisse, paanika tuli peale ja…. Nüüd võtsin uuesti asja ette ning jäin kindlaks sellele, et pügan lammast püsti! No ei meeldi mulle see väänamine. Sel korral sujus pügamine täitsa kenasti ja ma sain õrna hingega Rolandi pügatud, vanamees on täitsa halliks läinud ja on parajalt ümar ka! Tulemuseks on kärutäis villa, 1 väike sisselõige ja täitsa arvestatav soeng!

Minu nisujuuretis suri ära ja ma alustasin uue juuretisega… vist 6 korda? Ei läinud käima ega läinud…Kui 1 kord läks, siis segades lagunes purk ära, ma pidin kookima tervest purgi otsast juuretise ja selle teise purki panema, kuid siis see juuretis enam ei käinud. Lõpuks vahetasin jahu! Ja voilaaa!!! 🙂

Piima on hakanud nii palju üle jääma, et ma sain lõpuks tehtud üle pika pika aja juustu! Tellisin feta ja camemberti bakteri ka ära, seega varsti saab ka vähe kangemat kraami. Hetkel tegin toorjuustu. Te ju teate, et sellest nö juustu osast jääb üle vadak? Vadak on väga väärt kraam, seda kasutavad kulturistid nt toidulisandina. Seda kasutatakse ka leivataigna vedelikuks. Ma küll just tegin leiba, kuid proovin siiski ära. Kui ma selle vadakuga rohkem tuttavaks saan, siis kirjutan ma sellest rohkem.

Ma sain LÕPUKS oma uue ahjuga sõbraks ning ma sain paika temperatuuri ja ajad! NÜÜD ma oskan jälle leiba teha.

Ma olen vanaaegsete nõude fänn! Mul on kodus vist ainult 3 uueaegset taldrikut, ülejäänud pärinevad kõik kuskilt sügavalt nõukaajast või veel vanemast ajast. Ma leidsin taaskasutusest täiesti tasuta sellise kauni portselanist vaagna!

Mul algab kool 2 nädala pärast ning nüüdseks on ka teisel lapsel kool läbi ning suvi võib alata!

Suurte koristamiste käigus leidsin ma üles oma koera passi ning ma suisa ehmusin sealt lugedes, et minu koer Luther on juba 11 aastane! 6 aastasena võtsin ma ta rajalt maha ning siis lõppes tal see hulkurielu ning temast sai täisväärtuslik perekonnaliige. Luther oli nimelt hulkuv koer ning murdis teiste kanu, kasse ja tallesid, minul endalgi oli ärevus sees, et mida ma olen tegemas, kuid minu sisetunne rääkis tõtt ning need kõik teised ei. Ütleme nii, et andunumat sõpra ei ole olemas!

https://www.instagram.com/p/BeDsqdjB2Fn/
https://www.instagram.com/p/BW0UGDFhxhs/

Vahel peame me tulema taas maa peale ning mõistma, et need pisikesed rõõmud teevad meie suured rõõmud ja tegelikult me peaksime olema neile väga tänulikud.

Eelmise nädala teises pooles tuli minu kaasa lapsega trennist, näost hall ning ütles, et tal lõi pildi eest, hinge kinni ning peale seda on ülimalt halb olla. Arvake, kas ta läks arstile? Kui järgmisel päeval oli tal ikka halb ning ka jõud kadunud, nahk nii ebaloomulikult jahe, vererõhk 200, alles siis soostus ta koputama arsti uksele. Homme saame targemaks, hetkel on ta pm ravimiuimas ja lamaval reziimil.

2 esimest päeva olin ma nagu puuga pähe saanud, 2 järgmist olen googletanud nagu segane, lugenud lugusid, pannud sümptomeid kokku, lahku ja segamini, kuid hirm ei ole enam nii suur, õigemini vist ehmatus ja teadmatus.

Mida mulle aga jälle meelde tuletati, et rohkem naeru, rohkem rahu, vähem hoolimist asjadest, mis pole seda väärt ning väärtustama aega, sest juurde seda ei saa.

Triin H

4 thoughts on “My Heart Goes Boom Boom Boom…

  1. Triin, sellest vadakust tehakse Alpides siukset juustu – kohupiima vahepealset maiust. Ta on küll mage, aga kui soola peale raputada, siis on keedukartuli kõrvale hästi hea ampsata. Tavaliselt hakkab see poodidesse maikuu lõpus saabuma, siis kui lehmad on ülesse Alpi aasadele viidud ja suvised laudad tegutsema hakkavad. Mõnikord, kui matk mõnda sellisesse mägilauta viib, ostame koha pealt head maiust koju kaasa ka 🙂

    Et arstilt head uudised tuleksid!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top