Need filmid…

Need filmid…

Jõulude ajal vaatasin ma taaskord igal võimalikul ajal filme, no natuke lugesin ka. Tegin endale jõulukingiks Maria Veitola raamatu ja sellega sai ka tegeletud, kohe kohe on läbi.

Searching

See lihtsalt vajas just sellist lõppu! Nii ma lõpus mõtlesin. Ma ei ole pehme inimene, mulle meeldivad psühholoogilised õudukad, ei meeldi ilusad lõpud….

See film räägib ühest perekonnast, kes on kaotanud ema vähile ning nüüd kaob jäljetult ka 16 aastane peretütar. Isa on meeleheitel ning murrab sisse tütre arvutisse, et mingitki juhtlõnga leida….

See oli hea, mulle meeldis ja vajas just sellist lõppu. Soovitan!

Hereditary

Seda filmi on nüüd analüüsitud nii mitmeski kohas, selle filmini ei jõudnud ma aga nende blogide kaudu, kogemata jõudsin. Seda filmi vaatasin ma ööpimeduses, istusin üksi laua taga, ämblik arvuti ekraanil, klapid peas, teised magasid. Päisepilt on sellest õhtust (ma ei karda ämblikke, mulle meeldivad ämblikud).

See on taas ühest perekonnast, minu arvates need õudused algavad kui peretütar saab traagiliselt surma (mitte peale vanaema surma), meeleheitlik ema hakkab otsima kontakti oma tütrega.

Film oli hirmus, kohati. Kohati selline vastikult hirmus või hirmsalt vastik, nii vastik, et pidin viskama klapid peast. Pingeline ja lõpp jäi kriipima, ebameeldiv lõpp, ebarahuldav lõpp. Minule vähemalt jäi tunne, et mitte midagi ei lahenenud, see muudkui jätkub, õhku jäi rippuma.

Soovitan, vaadake!

The Greatest Showman

Tähesäraga sillutatud, kuid minuni see sära ei jõudnud, minule ei mõjunud, lihtsalt ei mõjunud. Kas ma olen siis nii küüniline nägemaks seda miskit? Ei olnud minu film.

Seda kirjeldatakse kui filmi, mis räägib showbusinessi algusest, kuidas mees järgis enda visiooni ja jõudis tippu ja sai maailmakuulsaks.

Ilusad inimesed, ilus muusika, lugugi ilus, kuid minu maitsele liigselt ilus?

Dorian Gray

Film oli ok, kuid kirjatükina kindlasti parem.

Crooked House

Taas kirjatükina kindlalt parem, kuid oli filmitükina ka täitsa ok. Agatha Christie sulest.

Aristide Leonidese suur perekond elas üsna üksmeelselt ühes Londoni elitaarses aedlinnas omapärases vildakas majas. Alles pärast perekonnapea äkksurma ja veel üht salapärast surmajuhtumit selgus, et majas tegutseb salakaval ja julm mõrvar. Scotland Yardi abikomissari poeg Charles Hayward kavatseb Sophia Leonidesega abielluda. Seepärast on ta huvitatud VILDAKA MAJA jubeda saladuse võimalikult kiirest lahendamisest…

Batman vs Superman

Laps soovitas ja ma proovisin, tõesti proovisin, kuid see tähelepanu muudkui hajus ja tundus, et kõik muu peab saama tehtud just selle filmi ajal. Minu arvates jube masendav film, kõik olid pidevalt tõsised, mossis ja ülimalt dramaatilised. Vabandan tõeliste fännide ees, kuid… Lapselt sain veel kuulda, et lõpp on VEEL traagilisem, siis jätsin pooleli.

Escape at Dannemora

Põnevussari põhineb 2015. aastal USA-s aset leidnud sündmustel, kui New Yorgi osariigis Dannemora alevis asuvast vanglast põgenes kaks meest. Kahe mõrvari erakordsesse põgenemisplaani olid kaasatud ka vangla töötajad. Sensatsiooniline põgenemine ning sellele järgnenud suurejooneline inimjaht ning uurimine läks hinnanguliselt maksma enam kui 20 miljonit dollarit.

Ben Stillerist on tulnud minu üks lemmikuid! Mul ei ole ta alati meeldinud, kuid mida aeg edasi, seda paremaks ta läheb! Just selle seriaali režissöör ta on ja hea on! Soovitan soojalt!

Berlin Syndrome

Kirglik puhkuseromanss muutub ühele kinnisideeks ja teisele nö vanglaks.

Põnev, hea ja soovitan!

Kuna mulle meeldib Teresa Palmer, siis vaatasin ka kohe otsa selle

A Discovery of Witches

Kahjuks mind see ei rabanud, ilus oli vaadata lihtsalt ilusaid inimesi.


Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top