Õige kevade kevad

Õige kevade kevad

Isa operatsioon möödus edukalt, vähemalt siiani tundub, et läks hästi. Õnneks! Tema haav on 40cm pikk, päris hirmutav. Eile tõusis tal kõrge palavik, kuid see olevat normaalne peale operatsiooni.

Kui ma suplesin masenduses ja vaevlesin pidevas paanikahoos, siis ma ajasin ennast tegutsema, tegema füüsilist, õue. Praegu on samasugune olukord. Kastid on täis külvatud ning inkubaatorile lõin hääled sisse.

Mesilased on üle vaadatud ja tundub, et kõik on korras. Kui ma neid millalgi piilusin ja nägin päris palju surnuid, siis ehmusin nii ära ja pelgasin halvimat. Sain teada, et nende elukaar on kevadeti lõppemas, ema on munele hakanud ning varsti on oodata uusi mummusid! Ehk põlvkonnavahetus.

Jutujätkuks eilsele – ma sisendan endale, et mul on õigus seada ennast ja enda pere heaolu esimeseks! Ma olen ju see super enesematerdaja, sellises kõri kinni olukorras võin võtta süüdistusi hinge, kuid ma sisendan endale, et teise inimese soovid on seatud TEMA ego järgi ning see on tema probleem. Vahel tuleb tõmmata piir hea tegemisele.

Minul on samamoodi arved maksta, lapsed toita ja katta, paratamatult on meil ka püsikulud ning ehitamine pooleli. Meie valik oli see, et ehitame selle rahaga, mida teenime. Alles saime mõttetutest laenudest lahti ning no ei kipu uusi hankima. Nüüd selline krahh maailmas ning selgus, et minul ei ole mõtet ka tehtu eest lootust hellitada, siis see olukord lõi mind rivist välja ja ma leian, et mul on selleks õigus!

Ega ma täitsa tegevusetuna kodus ka hala, isegi kui ma siin juba mitu päeva järjest heietan sama teemat, vaid tegutsen selles suunas, et sellest olukorrast välja pääseda, et luua uuesti stabiilsus. Vot.

Lammas Roberti sain pügatud taas tagumikuni! Rohkem ei luba. Ma saan aru, et tal on traumad munade maha võtmisest, kuid ta võiks ka aru saada, et mina ei tee talle haiget, tal hakkab palav sellise taguotsaga, välja näeb see ülimalt koomiline ja ma ei taha teda vägisi pikali panna! Robertit pügasin ma tavaliste kääridega, sest ta tuleb vabatahtlikult ligi ning talle suisa meeldib kui ma teda sasin ja sügan tema päevaunede ajal ja tema omaette matsutab. Teiste jaoks ostsin ma järeturult aga vaat et proffide pügamismasina.

Kuidas teil möödub kõikide vältimine?

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top