Paha kutsu…

Minule tundub, et enamus inimesi ainult esitavad normaalseid, sest kokkuvõttes on enamus totaalselt fucked up ning vähemalt minule tundub, et selle isolatsiooni ja koroona ajal veel enam. Mis siis juhtus?

Eile hommikul märkasime, et kellegi husky ajab meie talledega kitsesid ja lambaid taga. Ajasime koera ära, jooksis küll natuke kaugemale, kuid hetke pärast oli taas meie õuel. Koer kätte ei andnud, korraks päästis ligi, kuid siis jälle eemaldus, kurjana ei tundunud ka. Läksin tuppa oma lähimale naabrile helistama, kui nägin kuidas pardid lendasid seitsemesse kaarde ja koer jooksis part suus kaugemale.Jooksin järele ning põllu peal sain nad kätte, hetkel on part küll elus, kuid sai parajalt rebida ning eks aeg näitab kas peame pardi lõpetama.Koer jooksis taas kaugemale, kuid mõne minuti pärast oli taas meie õuel. Kutsusin, kurjustasin ja keelitasin ning kui vähegi lähemale sain, krabasin tast kinni, pani küll küünte ja hammastega vastu, kuid saime talle jalutusrihma külge nii, et ta enam jooksu ei saanud.Selgus, et koer on pärit meie külast, sain ka omaniku teada. Olevat käinud ka naabri lambaid hirmutamas, kaelarihma küljes oli küll tel. number, kuid keegi ei vastanud. Samas kui naaber helistas koera omanikule, siis vastati ning kodus olev tütar pidi koerale vastu tulema.Koera täiskasvanud peretütrele üle andes rääkisin millega koer on hakkama saanud, kuid vastuseks ei saanud ma sealt ei mingit vabandust, vaid koerakesele üteldi hellitavalt, et paha kutsu ning kõnniti lihtsalt minema! Samuti ametlik omanik ei ole helistanud tagasi ega minu kõnet vastu võtnud, olen paar korda helistanud.

Ma olen sellise suhtumise peale natuke hämmingus.

Lisaks on koera püüdmise/hoidmise tõttu lapsel käed kriime ja hammustusi täis, et mina saaksin rihma tuua ja selle talle kaelarihma külge panna, midagi hirmsat ei ole, kuid siiski – see on kaugelt ebanormaalne, et laps peab maadlema võõra koeraga omas kodus!

Mul on ausalt ainult 1 sõna sellistele inimestele. Igatahes on politseile ka avaldus tehtud, suhtleme siis läbi politsei!

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top