Ragistab ja tormab

Ragistab ja tormab

Ilusad tśillid, eks? Panevad õhkama küll.

Kuhu see aeg küll kaob? Alles me ägasime kuuma käes ja nüüd on öösiti õues 5 kraadi plussi? Kuhu see kadus?

See suur torm murdis meil maha puid umbes 20 ringis, mingis teatus kohas olid 7 leppa lihtsalt risti-rästi murdunud see nägi välja nagu mingitsorti suur tank oleks üle vuranud. 

Sel neljapäeval täitub minu noorimal aastaid ning ma mõtlen taas tortide peale. Millise võiksin sel aastal teha? Minul endal isutab hirmasti sellise rammusa śokolaaditordi järele, teate ju selline mõnusalt kreemine ja mahlane? Samas ma tean, et lastele see väga ei maitse. Neile läheb peale rohkem selline kohupiimane ja marjane tort. Mh…. sügavkülas on vaarikaid, võiksin teha kohupiima-vaarika-valge śokolaadi tordi?

Minu esimene saiajuuretis, mis läks käima, vajus ära. Ma ei küpsetanud piisavalt tihti, täiesti oma laiskusest läks see nässu. Nüüd panin uue käima ja ma tõesti ei tea, mis nüüd teisiti on, kuid juuretis läks kohe käima ja jõudis 1 päevaga nii pöördesse minna, et käis öö jooksul purgist välja ja terve kapipealne oli teda täis! Tõin ta sunniku siia kööki ära ja panin ülimalt suurde kaussi, vaevalt ta sealt välja ronib.

Võtsin täna hommikul kõik pakkumised puurkaevule ette ning hakkasin neid läbi käima. Oleks raha puuga selgas, siis hakkaksin lihtsalt lugema üki-kaki-kommi ja valiks täiesti vabalt….. kuid nii ei ole, seega pidin hakkama kõiki pakkumisi lappama, kaaluma, arvestama, mõtlema ja uurima. 

Kui ma nüüd täiesti aus olen, siis on olnud viimane kuu väga raske, just emotsionaalselt. Kõik see on toonud kaasa unetuse, ma ei maga enam üldse. Ma loodan kogu südamest, et see kogu saaga saab varsti lõpu. Samas leian ma ennast mõttelt, et ma olen ikka üks naiivne olevus küll, kes justkui elaks mingil haldjamaal, kus saab uskuda, loota ja mängida haldjatolmuga… Varsti saan ma sellest vabamalt rääkida. Ma üritan ennast pidevalt sellest musta augu äärest eemale ajada, kuid tundub, et see õnnestub mul ainult näiliselt. Kõik ei ole korras. Kõik ei ole ka pöördumatult katki, kuid pidev pinge hakkab tegema oma tööd. 

Kuidas teil?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top