Rahulikke ja naerurikkaid jõule!

Rahulikke ja naerurikkaid jõule!

Kuidas teie päev algas? Ma olen teadlikult viimased aastad hoidnud eemale jõulustressist. Jõulud ei ole osturalli, jõul ei ole materiaalne, jõulud ei ole lolliks söömine, jõulud ei ole kulutuspidu, jõulud on perekond, jõulud on rahu, jõulud on vaikus, jõulud on palju mänge, naeru ja und. Need on vähemalt minu jõulud.

Minu päev algas pika unega, sest töökoomast tulin välja alles eile. Pudrutasime-kohvitasime ja nüüd meisterdab meespere kadakale tulesid ümber, sest otsustasime, et sel aastal jätame kuuse metsa, las kasvab.

Mingit lõhki söömist me ka sel aastal ei korralda – tegin krabisalatit. Lihtne – krabipulgad (300g), 1 pk riisi välimusega makarone, 1 pikk värske kurk, majoneesi nii, et on piisavalt, soola ja natuke pipart ja ongi valmis.

Mini quichesid teeme, kala on laual, toorvorste, lihapalle, värskeid salateid, palju piparkooke ja mandariine. Oh jummal kui head piparkoogid sel aastal tulid! Nii krõbedad, kuid samas nii õrnad, õhulised, kuid mitte liiga. Just parajalt vürtsikad!

Verivorste ja hapukapsast ka ei tee, selle asemel on meil värske hapukapsasalat laual. Kõhule kergem.

Jõuluvana kingikott ei ole ka ülepingutatud, vaid jõuluvana toob meile aegumatuid seltskonnamänge.

Mida ma teile siis soovin…. Kohe südamest soovin teile pikki, sügavaid ja huvitavaid vestlusi lähedastega! Rahulikku mõttejooksu, hingerõõmu ja -rahu! 🙂


Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top