ARSTID KIIMALISTELE MEESTELE: lõpetage banaanikoortega masturbeerimine!

ARSTID KIIMALISTELE MEESTELE: lõpetage banaanikoortega masturbeerimine!

Artikli leiate siit.

Ma olen alati imestanud inimeste moraalitunnetuse üle ehk kust läheb see piir, mis on sobilik ja mis mitte. Kas rääkida, mida rääkida, kuidas rääkida, mis on sobilik ütelda ja mis mitte. Kas olulisem on näidata ja esitada või see, mis miski päriselt on? Mis miski on või millisena see näib?

Kui keegi on täielik mölakas, siis sellest ei ole justkui sobilik rääkida, eks? Me häbeneme hirmsasti. Kuid mul on hea meel, et on hakatud rääkima! On hakatud rääkima laste seksuaalsest ärakasutamisest oma vanemate või sugulaste/tuttavate poolt, onu Heinodest, koduvägivallast, sellest, et Eesti on MAAILMAS alaealiste enesetappude edetabeli esimene!, vihakõnest, kiusamisest jne. Mulle meeldib see, et Eesti hakkab vaikselt ust, suud ja silmi avama asjadele, mis ei ole okeid. Me tõstame valusad ja ebameeldivad teemad lauale ja tegeleme nendega, mulle tundub, et noor EV hakkab saama täiskasvanuks, sest just nii täiskasvanud käituvad – tegelevad ka ebameeldivate ja valusate teemadega.

KUID – kui keegi tahab su rindade vahele m…i toppida, siis sellest pakkumisest avalikult rääkida ei ole sobilik (saad kahjunõude), kuid oma soove ja ihasid võõrastele avaldada on ok! Daa… Loogikaviga.

Mees, kui sa julged täiesti võõrale inimesele ütelda, mida kõike sa tema kehaga teeksid, siis palun julge seda ka oma lähedastele tunnistada! Jah, ma räägin Malluka (minu arvates) ilusast ja täiesti süütust, naljakast fotost ning sellest, kuidas kellelgi pereisal tekkis soov oma m…i kuhugi toppida. Tegelikult saab filtrite kasutust väga hästi harjutada ja nagu ma oma lastelegi ütlen, siis harjutamine teeb meistriks ning on loomulik, et me ei oska kohe kõike! Kui sa tahad hirmsasti midagi ütelda, siis proovigi seda nt oma vanaemale ütelda ja kui tundub, et see ikka ei sobi, siis ei sobi seda ka võõrale naisterahvale ütelda!

Ning naine, kui sa valid endale kaaslaseks mehe, kes ei tunneta enda piire, vaid käitub nagu loom, siis kanna see välja, kanna oma valikud välja!! Rinnapaare liigub ringi miljoneid, sa ei saa neid kõiki kohtusse kaevata, kuid sa saad kontrollida enda valikuid!

Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Back to top