Puhka jalga, “keenius”!

Ootan millal failid saavad üles laetud, siis saan hakata tööd tegema. Neid on ikka palju.

Pea 8 kuud tagasi andsin ühe lehe üle uuele tegijale, olin selle lehe ise teinud, ei midagi keerulist, selline lihtsake. Haldasin seda üle 2 aasta ning midagi ületamatut ma sellise lihtsa lehega ei kogenud, toimetas segamatult.

Andsin uuele inimesele ilusti kõik tunnused kõikjale üle ja kuna juttude järgi oli tegemist “tegijaga”, siis mõtlesin, et vautsi vau kus nüüd leht saab alles hoo sisse ning hakkab arenema!

Mina ennast mingiks hirmsaks it-guruks ei pea, ju ma siis sihin liiga kõrgele ja õhkan sinna ülesse, vingete häkkerite poole ja praeguse seisuga ma pigem kaldun sinna disaini poole, see on kuidagi naha alla pugenud.

Noh..

Peale paari kuu möödumist pöördus uus haldur hädaga minu poole, et leht on maas, mis värk on!!!?! Vaatasin lehte ja mmm äää… arve on maksamata ja leht on seetõttu ajutiselt suletud, seletasin talle ja otsigu ta need arved enda meilboxist üles, sest lehte üle andes, muutsin ka kontaktandmed ära ja muide mainisin sellest talle ka….

Kiikasin igaksjuhuks hiljem lehe köögipoolt ja olin natuke pettunud, sest mitte ühtegi uuendust ei oldud tehtud, isegi mitte ainumastki tähte poldud muudetud…

Paar nädalat tagasi sain uue emaili – appi appi, leht on maas! Fatal error ja mis ma nüüd teen?!?!? Aita mind!!!

Mmmm… seletasin, et vaatad mis viga ja sead lehe uuesti üles? Lubasin aidata, siis kui jõuan! Mammaa oli just loojakarja läinud, kuna oli liiga raske poegimine, uud talled olid just tulnud ning Papaa Rudolf oli just sündinud ning tallekese ja teise töö kõrvalt mul lihtsalt ei olnud seda aega võtta, et keskenduda. Pluss veel kodu ja lapsed. Loogiline, eks?

Paari päeva pärast sain kirja, et teed ka midagi vä????? Just nii ja 5 küsimärgiga.

Saatsin lühikese vastuse, et ei tee ja ei hakkagi tegema. Olen lehe ammu üle andnud, midagi ma selle eest ei saa ja mul ka oma elu. Ma jälestan neid, kes kirjutavad nii ?!!!!!???????!!, käsutavad ning peavad endid mingiks ülemaks olevuseks.

Eile sain hädakõne lehe omanikult, sest suur tegija tõstis käed ning ei oskavat midagi teha ning süüdistavat MIND selles, et leht errorisse läks ning pidavat mulle suure arve saatma, sest…… Ma küll ei saanud täpselt aru, mille eest MINA arve saan…. kuid ma soovitan tal see arve toppida sinnasamusesse….

Leht on ikka maas, eile õhtul vaatasin, et midagi seal on tehtud, kuid valesti ja arusaamatut. Arvatavasti on tekkinud mingites failides konflikt, sest osad uuendused tehakse automaatselt ning teisi peab manuaalselt uuendama. Samas märkasin nüüd faile uurides, et viga võib ka olla muus, sest parameetreid on muudetud….

Kõigest 5430 faili veel…

Paksendan – ei pidanudki palju otsima ega katsetama, tegelikult oli probleem oletatust lihtsam (ehk just need parameetrid, pidi lihtsalt tagasi muutma), KUID vana data on on kustutatud ning proovitud uuele kaustale suunata, ebaedukalt, ning nüüd on uued jamad info kätte saamisega.Triin H

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top