Sipelgapuu koore tee

Sipelgapuu koore tee

Sipelgapuu koore tee istub mul juba mõnda aega riiulis. Kui meespere maandus nädal tagasi vanaisa juurest koju, olid poistel kurgud kähedad. Jootsin neile liitrite kaupa sipelgapuu koore teed sisse ja ptüi ptüi ptüi, keegi sügavuti ei läinudki. Vanemal pojal on väiksemana olnud mitmeid kordi larüngiidi hoogusid ning ma juba teadsin tema hingamisest, milline öö on tulemas. Õnneks oleme sellest ammu pääsenud, kuigi temal tuleb see köhimine ikka veel paremini välja kui meil, siis tema võtan ma oma kreemide ja teedega juba ennetavalt ette, puhta hingamise põhjalt. 

Õnneks ei tulnud vanemal pojal ei köha ega nohu. 

Reedel viisin väiksema, kes oli täitsa terve, lasteaeda ning tagasi sain punase nina ja käreda häälega… ikka oma lapse, kes olevat terve päeva AINULT nuusanud. Huvitav. Koju jõudes hautasin talle kannutäie teed ning lürpisime mõnusalt koos teed, laupäeval jõime jälle teed ning päeva lõpetasime saunas, sauna joogiks oli ka teed.

Poeg haigeks ei jäänudki (vähemalt miski edasi ei arenenud, nina tatine ei ole, kuid alati jõuab, eks?) ning eile said lapsed täiel rinnal nautida fantastilisest ilmast ja nõrkemiseni kelgutada. 

No igatahes ma hoian teda natuke kodus, sest lasteaias on umbes 2/3 haiged ning ülejäänutel ninad tatised. Mõtlen, et kui juba ähvardas tulla, siis pigem hoian.

Igatahes – Sipelgapuu koore tee on mõnusalt karamelline ning on tugev looduslik antibiootikum. Aitab võidelda viirusete ja bakteritega, ergutab immuunsüsteemi. Soovitatakse juua igasuguste põletike korral. 

Mida ta kõike veel head teeb, leiab kergelt juba netist ise.

Ma selgituseks mainin ära ka, et ma usun loodusesse. Palju leiab abi ja leevendust loodusest, kuid teatud piirini. Kuskilt maalt antakse teatepulk üle tavameditsiinile. Ei rahva- ega tavameditsiin suuda imesid teha, kui ise ei hoia, kaitse ega hooli. On ju nii?

Triin H

2 thoughts on “Sipelgapuu koore tee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Back to top